Wysyłka i zapłata

Zamówione towary dostarczane są do klienta za pośrednictwem poczty Polskiej S.A, firmy kurierskiej, przez Naszą firmę (tylko na terenie Warszawy) lub w inny sposób wybrany przez Kupującego z opcji dostępnych podczas składania zapłata za towar i jego dostawę uiszczana jest:   - gotówką  pracownikowi  Athletic Shop, spedytorowi lub na poczcie przy odbiorze przesyłki   - kartą płatniczą w momencie składania zamówienia w sklepie internetowym    - przelew premiowany jest 5% rabatem.  Wybierając płatność przelewem lub payU sugerujemy wcześniejsze sprawdzenie dostępności towarów w magazynach.

Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia.   Możliwa jest dostawa bezpośrednia ze strony naszej firmy dla klientów z terenu Warszawy i okolic oraz zamówienie montażu sprzętu.

Standartowo każda przesyłka nadawana poprzez firmę kurierską wyposażana jest w dodatkowe zabezpieczenia, które dodatkowo chronią przed ewentualnymi uszkodzeniami mogącymi wyniknąć w trakcie transportu.

Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od kilku godzin do 2 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy Sprzedającym,  a Kupującym.

Do przesyłki doliczany jest koszt transportu, który najczęściej uzależniony jest od łącznej wagi zamówionego towaru- zaznaczony jest przy poszczególnych artykułach. W wypadku zamówienia kilku produktów wagi sumują się, co zmniejsza jego koszt.   W przypadku, gdy koszt transportu różni się od informacji podanej w witrynie www klient jest o tym fakcie informowany przed przystąpieniem do realizacji zamówienia.  – Nie dotyczy przesyłek  odbieranych i dostarczanych  w soboty.

W przypadku braku towaru w magazynie, Kupujący jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

Wróć na stronę główną